VlastníTypizované stánky

ModelŠířkaDélkaCena bez DPH
Klasik XL240 cm250 cm199 000 Kč
Klasik220 cm250 cm179 000 Kč

Zmrzlinový stánek pro bezproblémový prodej točené zmrzliny - to je sen každého prodejce točené zmrzliny. Připravili jsme pro Vás jednoduché řešení zmrzlinových stánků kde jsou zakomponovány praktické zkušenosti s prodejem točené zmrzliny a požadavky kontrolních orgánů. Jsme největším výrobcem zmrzlinových stánků v České republice. Zmrlinové stánky stavíme více než 10let a pokud někde uvidíte zmrzlinový stánek z panelů, s velkou pravděpodobností pochází z našich dílen a je jeden ze stovek vyrobených kusů. 

Základní popis nabízeného řešení:

- Zmrzlinový stánek se skrytým rozvodem 400V a 240V, vlastní rozvodná skřín s jističi pro jednotlivé okruhy
- rozvod pitné vody
- voděodolná podlaha
- pracovní plochy jsou provedeny z nerezu
- dvoudřez
- topení a průtokový ohřívač
- odvětrání za zmrzlinovým strojem
- regálový systém pro pohodlené skladování zmrzlinových surovin

V našich dílnách pro Vás vyrobíme stánek, který bude přesně splňovat Vaše požadavky. Veškeré stánky, které naše společnost vyrábí splňují požadavky dotčených orgánů, jako je KHS a HZS. Ke stánku dodáváme potřebné certifikáty. Stánky jsou vyráběné jako zateplené z PUR panelů, které jsou vkládány do ocelové konstrukce. 

Po dohodě jsme schopni stánek zavézt na místo a kompletně nainstalovat. Pokud budete chtít, pronajmeme nebo Vám prodáme i zmrzlinový stroj a na Vás tedy bude už jen sehnat milou obsluhu a můžete začít ihned s prodejem. Od A do Z se o Vás postaráme.