Točená zmrzlinaNa stáncích ICY SMILE

Zmrzlina ICY SMILE uspokojí všechny mlsné jazýčky. I vybíravé a nejnáročnější. Dospělí o ní říkají, že přesně takovou si pamatují z dětství. A děti? Ty ji zbožňují i bez nostalgie. A není za tím žádné kouzlo, pouze se držíme receptu, který nikdy nezklamal a nezklame – jeho tajemstvím jsou ověřené ingredience jako kvalita a tradice.

Točená zmrzlina podle staré osvědčené receptury

Tradiční složení s poctivými surovinami nic nepřekoná. Když jsme ho zkombinovali s pokročilými výrobními metodami na moderní potravinářské lince, měli jsme jasno: to je ta správná cesta k nejlepší točené!

Osvěžující dobrota bez náhražek

Věříme, že pokud se věci dělají pořádně, přinášejí skutečnou radost a zpříjemňují život. Toho chceme dosahovat i naší zmrzlinou, a proto nehledáme žádné zkratky. Nešidíme recepturu, nenahrazujeme mléko rostlinnými alternativami. A co více, jsme bezlepkoví, takže si (u vás) bez obav pochutnají i celiatici.

Nabídkave zmrzlinárnách ICY SMILE

V různých velikostech, ale vždy vynikající

Zmrzku ICY SMILE aktuálně najdete na více jak 100 místech po celé České republice. A všude chutná stejně = fantasticky. Zakládáme si na tom, abychom splnili očekávání koncového zákazníka pokaždé, když navštíví náš stánek.

Bez rozdílu v kvalitě, od Aše až po Bukovec, při jakékoliv příležitosti. Vybere si malou, velkou nebo dokonce obří porci, jen tak do ruky či s sebou domů. V našich zmrzlinárnách vyhovíme nejrůznějším přáním. Ať se týkají množství nebo třeba typu zmrzlinového kornoutu (máme i bezlepkové).

Maximálně příjemný zážitek (nejen pro chuťové buňky)

Nesoustředíme se jen na kvalitu zmrzliny. Ano, je tím nejdůležitějším, ale ne jediným „dílkem skládačky“. U točené ICY SMILE tak nesmí nikdy chybět opravdový smile – na našich prodejních místech se proto neobejdeme bez milé a sympatické obsluhy. Naprostou samozřejmost představuje čistota a pořádek.

Co má a nemá zmrzlina ICY SMILE

Naše točená splňuje nejvyšší nároky na senzorické vlastnosti zmrzliny, a tak si na ní vaši zákazníci pokaždé skvěle pochutnají. 100%. Jak je to možné? Vše se odvíjí od toho, jaká je (jedním slovem: báječná) a jaká naopak není.

ICY SMILE MÁICY SMILE NEMÁ
Lahodnou chuťNežádoucí pachutě a „ocas“
Hezkou barvu s mléčným nádechemBarevné mapy a ostré (umělé) tóny
Krémovitou a hladkou konzistenci s matným povrchemHrudky, ledové krystalky, póry
Nasládlou nerušivou vůniPřehnané aroma přebíjející chuť krému

Toužíte prodávat přesně takovou (čtěte: dokonalou) zmrzlinu? Není problém – se vším vám poradíme a ukážeme, jak správně na to!

Chci si otevřít zmrzlinový stánek

Formulář

Chci se přidat do týmu!

Po vyplnění následujícího formuláře Vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce, který Vám poskytne všechny potřebné dokumenty a cenné rady pro zahájení spolupráce a Vašeho úspěšného prodejte točené zmrzliny.