ICE Invest nabídkaVlastní zmrzlinové podnikání

Na tuto otázku existuje jednoduchá odpověď – pokud to chcete zvládnout co nejlépe, tak se spolehněte na nás a naše know-how. Zdokonalovali jsme ho dlouhé roky tvrdou prací, poznáváním trhu a spotřebitelů i nekonečnou vůlí posouvat se dopředu.

Proto vám teď jako společnost ICE invest můžeme poskytnout podporu, na které vyroste a poroste i váš byznys. Nezáleží na tom, v jaké fázi se teď nacházíte. Jestli teprve koketujete s neurčitými myšlenkami o prodeji zmrzliny, nebo už patříte mezi ostřílené zmrzlináře a hledáte nový impuls. Pomůžeme vám.

3 snadné kroky k vlastnímu stánku se zmrzlinou

  1. Spojte se s námi

    Probereme vaše představy, přání a možnosti. A případně se už rovnou domluvíme na dalším postupu.

  2. Společně vytvoříme akční plán

    Začneme vašemu novému (směru) podnikání dávat konkrétní obrysy. Poradíme např. s výběrem ideálního prodejního místa, zmrzlinové směsi či stroje (ke koupi nebo pronájmu).

  3. Připravíme vše na bezproblémový provoz

    A nakonec se postaráme o vše, co budete potřebovat, abyste to mohli pořádně „roztočit“.

Váš úspěch = náš cíl

Nejsme pouze dodavatelé, jsme partneři pro vaše podnikání. Víme, co, jak a proč udělat, aby se vám se zmrzlinou dařilo. Podělíme se s vámi o zkušenosti, které čerpáme už přes 10 let. Ne od stolu, ale praxí – zmrzlinu prodáváme na více jak 100 místech po celé České republice. Jsme jednička v oboru a vy se jí stanete také!

Postaráme se a budeme se starat

Dodáno neznamená, že máme hotovo a dál už o vás nevíme. Naopak. Budeme se vám věnovat „před“ i „po“ odstartování prodeje. Zajistíme zásobování i nezbytnou údržbu stroje. A vy se tak budete moci naplno a bez starostí soustředit výhradně na svůj zmrzlinový stánek, zákazníky a profit.