Točená zmrzlina

Ta je! Tradiční, poctivá, lahodná

Nabídkave zmrzlinárnách ICY SMILE

V různých velikostech, ale vždy vynikající

Zmrzku ICY SMILE aktuálně najdete na více jak 100 místech po celé České republice. A všude chutná stejně = fantasticky. Zakládáme si na tom, abychom splnili očekávání koncového zákazníka pokaždé, když navštíví náš stánek.

Bez rozdílu v kvalitě, od Aše až po Bukovec, při jakékoliv příležitosti. Vybere si malou, velkou nebo dokonce obří porci, jen tak do ruky či s sebou domů. V našich zmrzlinárnách vyhovíme nejrůznějším přáním. Ať se týkají množství nebo třeba typu zmrzlinového kornoutu (máme i bezlepkové).

Maximálně příjemný zážitek (nejen pro chuťové buňky)

Nesoustředíme se jen na kvalitu zmrzliny. Ano, je tím nejdůležitějším, ale ne jediným „dílkem skládačky“. U točené ICY SMILE tak nesmí nikdy chybět opravdový smile – na našich prodejních místech se proto neobejdeme bez milé a sympatické obsluhy. Naprostou samozřejmost představuje čistota a pořádek.

Co má a nemá zmrzlina ICY SMILE

Naše točená splňuje nejvyšší nároky na senzorické vlastnosti zmrzliny, a tak si na ní vaši zákazníci pokaždé skvěle pochutnají. 100%. Jak je to možné? Vše se odvíjí od toho, jaká je (jedním slovem: báječná) a jaká naopak není.

ICY SMILE MÁICY SMILE NEMÁ
Lahodnou chuťNežádoucí pachutě a „ocas“
Hezkou barvu s mléčným nádechemBarevné mapy a ostré (umělé) tóny
Krémovitou a hladkou konzistenci s matným povrchemHrudky, ledové krystalky, póry
Nasládlou nerušivou vůniPřehnané aroma přebíjející chuť krému

Toužíte prodávat přesně takovou (čtěte: dokonalou) zmrzlinu? Není problém – se vším vám poradíme a ukážeme, jak správně na to!

Chci si otevřít zmrzlinový stánek