Aktuality

Den otevřených dveří 2021

DEN otevřených dveří 2021. Připravte se na zmrzlinovou sezónu 2021 v klidu a v pohodě s předstihem

Může se zdát, že s ohledem na různá opatření proti šíření koronaviru je na přípravu sezóny 2021 dostatek času, je ale dobré být připraven.

Naše společnost jako vedoucí hráč zmrzlinového byznysu v České republice Vás zve na den otevřených dveří, který se uskuteční 16.-17.2.2021 (akce se uskuteční pouze v případě dobré epidemiologické situace)

V tomto termínu bude v našem sídle na adrese ICE invets spol.s r.o. na ulici Čebínská 223 v Hradčanech probíhat prezentace produktového portfolia naší společnosti. Můžete ochutnat kompletní sortiment točených zmrzlin ICY SMILE, včetně ovocných nepráškových zmrzlin z ovoce. Kompletní řadu (včetně gastro řady) naší řemeslné zmrzliny NaZmrzlinu,  kompletní sortiment kornoutků značky TVIN, zákusky od Cafe Ignác a kompletní kávový sortimen z naší pražírny Pražírna Ignác. Doplněním pak bude prezentace zmrzlinových strojů Gel-matic a kávovarů LaMarzocco.

-paletové ceny na odběry zmrzlin a kornoutků - bezkonkurenční poměr cena / výkon při dohodě na dodávkách na sezónu 2021
- široký sortiment repasovaných strojů Gel-Matic za bezkonkurenční ceny ( již od 100.000,-Kč )
- nové i repasované zmrzlinové stánky
 

pro další informace kontaktujte jednoho z našich obchodních zástupců, nebo nám napište e-mail na info@iceinvest.cz a my se Vám ozveme :)


 

Zpět na výpis aktualit