Aktuality

Cukrářství Ignác

V letošním roce tomu je již 10let co jsme otevřeli kavárnu Cafe Ignác. Ta za těch 10 let ušla dlouhou cestu, změnila svůj vzhled k nepoznání, ale název Cafe Ignác zůstal.

No a nebyla by škoda zaběhnutého jména nevyužít? My si myslíme, že ano a proto jsme v roce 2020 přišli s projektem Pražírna Ignác a letos přícházíme se zcela novým konceptem řemeslného cukrářstív, které by se mělo postupem času dostat do každého města. Koncept se jmenuje Cukrářství Ignác a první značkovou pobočku jsme pro Vás otevřeli v srpnu 2021 v obchodním domě Kaufland na Brněnské Ponavě.

Můžete se těšit na výrobky z naší cukrářské výrobny a to jak naší klasiku kterou znáte z Cafe Ignác, ale i tradiční české zákusky, které ale připravíme podle starých prvorepublikových receptur, tedy podle receptur z doby, kdy české cukrářství něco znamenalo. Dále se můžete těšit na lahůdky připravované přímo na místě a špičkovou kávu z naší vlastní Pražírny Ignác, kterou připravíme již tradičně na Rolls Royce mezi kávovary, na LaMarzocco.

tak co? už máte chuť: 

Celý tým Cukrřáství Ignác a ICE invest spol. s r.o. se na Vás moc těší :)

Zpět na výpis aktualit