Jak rozjetzmrzlinové podnikání

Na tuto otázku existuje jednoduchá odpověď – pokud to chcete zvládnout co nejlépe, tak se spolehněte na nás a naše know-how. Zdokonalovali jsme ho dlouhé roky tvrdou prací, poznáváním trhu a spotřebitelů i nekonečnou vůlí posouvat se dopředu.

Proto vám teď jako společnost ICE invest můžeme poskytnout podporu, na které vyroste a poroste i váš byznys. Nezáleží na tom, v jaké fázi se teď nacházíte. Jestli teprve koketujete s neurčitými myšlenkami o prodeji zmrzliny, nebo už patříte mezi ostřílené zmrzlináře a hledáte nový impuls. Pomůžeme vám.

3 snadné kroky k vlastnímu stánku se zmrzlinou

  1. Spojíte se s námi
    Probereme vaše představy, přání a možnosti. A případně se už rovnou domluvíme na dalším postupu.
  2. Společně vytvoříme akční plán
    Začneme vašemu novému (směru) podnikání dávat konkrétní obrysy. Poradíme např. s výběrem ideálního prodejního místa, zmrzlinové směsi či stroje (ke koupi nebo pronájmu).
  3. Připravíme vše na bezproblémový provoz
    A nakonec se postaráme o vše, co budete potřebovat, abyste to mohli pořádně „roztočit“.

Zajímá vás víc? Zavolejte nám na tel. 775 111 710 nebo nám napište přes formulář níže. Co nejdříve se vám ozveme zpět.

Váš úspěch = náš cíl

Nejsme pouze dodavatelé, jsme partneři pro vaše podnikání. Víme, co, jak a proč udělat, aby se vám se zmrzlinou dařilo. Podělíme se s vámi o zkušenosti, které čerpáme už přes 10 let. Ne od stolu, ale praxí – zmrzlinu prodáváme na více jak 100 místech po celé České republice. Jsme jednička v oboru a vy se jí stanete také!

Postaráme se a budeme se starat

Dodáno neznamená, že máme hotovo a dál už o vás nevíme. Naopak. Budeme se vám věnovat „před“ i „po“ odstartování prodeje. Zajistíme zásobování i nezbytnou údržbu stroje. A vy se tak budete moci naplno a bez starostí soustředit výhradně na svůj zmrzlinový stánek, zákazníky a profit.